دومین کنفرانس سالانه پژوهش های حقوقی و قضایی


تماس با دبیرخانه

021-47624440

021-42694010

hmiconf@gmail.com

info@irlaw2018.com

تهران - انتهای بزرگراه امام علی (ع)، بلوار ارتش، بلوار شهید مژدی (اوشان)، خیابان پیروز شفیعی، خیابان یاران، یاران سوم

حامیان رسانه ای بین المللی

 ارسال پستی مدارک شرکت کنندگان کنفرانس
8 مهر 1397

به اطلاع پژوهشگران محترم شرکت کننده در «دومین کنفرانس سالانه پژوهش های حقوقی و قضایی» می رساند مدارک عزیزانی که در موعد مقرر اقدام به تکمیل ثبت نام خود کرده بودند از طریق پست به آدرس ایشان ارسال شده است.


ادامه مطلب ...

 تعیین نوع ارائه مقالات
20 تیر 1397

به اطلاع پژوهشگران عزیز می رساند نوع ارائه مقالات پذیرفته شده کنفرانس با نظر کمیته داوران تعیین و ثبت شده است. جهت اطلاع از نوع ارائه انتخاب شده برای مقاله خود به پنل کاربری خود بخش "مقالات من" مراجعه کنید.

ضمنا، پیرو سوالات مکرر عزیزان به اطلاع می رساند، ارائه حضوری مقالاتی که به صورت سخنرانی پذیرفته شده اند، اجباری نیست. گواهی های صادر شده برای شرکت کنندگان حضوری و غیرحضوری تفاوتی نخواهند داشت

همچنین عزیزانی که تمایل به تغییر نوع ارائه مقاله خود دارند، می توانند از طریق آدرس ایمیل دبیرخانه info@irlaw2018.com درخواست خود را ارسال و دلایل خود را مطرح نمایند.


ادامه مطلب ...

 اعلام نتایج داوری + مهلت تکمیل ثبت نام
17 تیر 1397

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند نتایج داوری اکثر مقالات ارسالی ثبت شده و نتیجه بقیه مقالات نیز تا روز چهارشنبه اعلام خواهد شد.

عزیزانی که تمایل به شرکت دادن مقاله خود و دریافت مدارک کنفرانس دارند، تا پایان روز جمعه 22 تیرماه مهلت خواهند داشت با مراجعه به پنل کاربری خود بخش "پرداخت هزینه" نسبت به پرداخت هزینه های کنفرانس اقدام نمایند.

همچنین در بخش "گزینه های جانبی" می توانید سایر خدمات قابل ارائه را در صورت لزوم و به اختیار انتخاب کرده، هزینه های مربوطه را پرداخت نمایید.

پژوهشگران عزیزی که تمایل به نمایه مقالات خود در پایگاه اطلاعات علمی جهاددانشگاهی SID.ir دارند، لازم است حتما در بخش گزینه های جانبی پنل کاربری، درخواست خود را ثبت نمایند.


ادامه مطلب ...

 تمدید مهلت ارسال مقالات تا جمعه 15 تیرماه
10 تیر 1397

به درخواست برخی پژوهشگران گرامی و به منظور فراهم شدن امکان مشارکت این عزیزان، مهلت ارسال مقالات به مدت 5 روز و تا جمعه 15 تیرماه تمدید شد!

همچنین در پاسخ به سوالات متعدد عزیزان، لازم به ذکر است که در هنگام ارسال مقالات نیازی به پرداخت هزینه نیست و هزینه ثبت نام پس از داوری و در صورت پذیرش مقاله می بایست واریز شود.


ادامه مطلب ...

 نمایه آنلاین مقالات پذیرفته شده در Academia.edu
9 تیر 1397

کلیه مقالات پذیرفته شده در "دومین کنفرانس سالانه پژوهش های حقوقی و قضایی" در پایگاه علمی Academia.edu به صورت آنلاین نمایه خواهند شد.


ادامه مطلب ...

 معرفی ژورنال های ISI جهت انتشار مقالات
27 خرداد 1397

پیرو اطلاعیه قبلی دبیرخانه کنفرانس، مبنی بر انتشار مقالات برگزیده کنفرانس در ژورنال های معتبر ISI، بدین طریق لیست ژورنال های طرف همکاری جهت اطلاع پژوهشگران ارجمند اعلام می گردد:


ادامه مطلب ...

 عضویت در کانال تلگرام و سروش دبیرخانه
17 خرداد 1397

کانال های تلگرام و سروش کنفرانس فعال است و شما عزیزان می توانید بدون نیاز به مراجعه مکرر به وب سایت کنفرانس، در کوتاهترین زمان از آخرین اخبار و اطلاعیه های دبیرخانه مطلع شوید. همچنین امکان ارتباط با دبیرخانه از طریق ادمین کانال وجود دارد.

برای عضویت در کانال تلگرام ما روی لینک زیر کلیک کرده و یا عبارت @irlaw2018 را در نرم افزار تلگرام یا سروش خود جستجو و سپس کلید Join را بفشارید:

https://t.me/irlaw2018


ادامه مطلب ...

 صدور گواهی پذیرش پیش از موعد برای پذیرفته شدگان آزمون دکتری
31 اردیبهشت 1397

ضمن تبریک، به اطلاع پژوهشگران محترم شرکت کننده کنفرانس که در مرحله اول آزمون دکتری پذیرفته و برای مصاحبه فراخوانده شده اند می رساند برای دریافت گواهی پذیرش کنفرانس پیش از موعد مقرر، می توانند با ایمیل دبیرخانه مکاتبه نمایند.


ادامه مطلب ...

 انتشار مجموعه مقالات کنفرانس در قالب کتاب
24 اردیبهشت 1397

با پیگیری دبیرخانه کنفرانس و به جهت بهره مندی حداکثری پژوهشگران محترم از امتیازات علمی مقالات، مجموعه مقالات کامل کنفرانس در قالب کتاب دارای شابک رسمی و ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر خواهد شد.


ادامه مطلب ...

 انتشار مقالات در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی
15 اردیبهشت 1397

با هماهنگی های انجام شده، امکان انتشار مقالات پذیرفته شده کنفرانس در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID.ir)، یکی از بزرگترین و معتبرترین پایگاه های علمی کشور فراهم شده است.

صفحه کنفرانس در SID.ir:

http://www.sid.ir/fa/seminar/SeminarListPaper.aspx?ID=2122


ادامه مطلب ...

ورود/ثبت نام
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 اسفند 1396
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 اسفند 1396
آخرین مهلت ثبت نام
20 شهریور 1397
آخرین مهلت ارسال مقاله
10 شهریور 1397
تاریخ برگزاری
شهریورماه 1397
حامیان رسانه ای


سامانه مدیریت همایش های انجمن هم اندیشان مبتکر