چهارمین کنفرانس بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی


تماس با دبیرخانه

021-47624440

021-42694010

info@irsport2017.com

تهران - انتهای بزرگراه امام علی (ع)، بلوار ارتش، بلوار شهید مژدی (اوشان)، خیابان پیروز شفیعی، خیابان یاران، یاران سوم

حامیان بین المللی

 انتشار مقالات در SID.ir
1 بهمن 1396

به اطلاع پژوهشگران گرامی شرکت کننده در کنفرانس می رساند، مقالات ارسالی برای پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی در وبگاه SID.ir منتشر شده اند.


ادامه مطلب ...

عدم پاسخگویی تلفنی تا 23 دی
16 دی 1396

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند، دبیرخانه کنفرانس طی هفته جاری (تا شنبه 23 دی) تعطیل بوده و امکان پاسخگویی تلفنی وجود ندارد.

در صورت لزوم می توانید از طریق آدرس ایمیل info@irsport2017.com و یا اکانت تلگرام دبیرخانه @hmiconf با ما در ارتباط باشید.


ادامه مطلب ...

 ارسال پستی مدارک شرکت کنندگان کنفرانس
6 دی 1396

به اطلاع پژوهشگران محترم شرکت کننده در «چهارمین کنفرانس بین المللی علوم ورزشی» می رساند مدارک عزیزانی که در موعد مقرر اقدام به تکمیل ثبت نام خود کرده بودند از طریق پست به آدرس ایشان ارسال شده است.


ادامه مطلب ...

 لیست نهایی مقالات ارسالی به SID.ir
29 آذر 1396

در ادامه لیست نهایی مقالات ارسالی به SID.ir آمده است. چنانکه نسبت به پرداخت هزینه انتشار مقالات در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی اقدام نموده اید، لطفا از درج نام خود در لیست نهایی اطمینان حاصل کنید.

عزیزانی که تاکنون نسبت به پرداخت هزینه مربوطه اقدام نکرده اند، تا روز پنج شنبه 7 دی ماه جهت ثبت سفارش فرصت خواهند داشت.


ادامه مطلب ...

 فرمت ارائه سخنرانی و پوستری مقالات
19 آذر 1396

به‌ منظور يكسان‌سازي مجموعه لازم است كه همه مقالات با طرحي يكسان و كاملاً هماهنگ تهيه و تايپ شوند. لذا دبیرخانه اقدام به تهیه فرمت اولیه ارائه سخنرانی و پوستر نموده است که در ادامه می توانید دریافت نمایید.


ادامه مطلب ...

 اعلام نتایج داوری + مهلت تکمیل ثبت نام
17 آذر 1396

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند نتایج داوری اکثر مقالات ارسالی ثبت شده و نتیجه بقیه مقالات نیز تا روز سه شنبه اعلام خواهد شد.

عزیزانی که تمایل به شرکت دادن مقاله خود و دریافت مدارک کنفرانس دارند، تا پایان روز پنج شنبه 23 آذرماه مهلت دارند با مراجعه به پنل کاربری خود بخش "پرداخت هزینه" نسبت به پرداخت هزینه های کنفرانس اقدام نمایند.


ادامه مطلب ...

 تمدید مهلت ارسال مقالات تا چهارشنبه 15 آذرماه
11 آذر 1396

به درخواست برخی پژوهشگران گرامی و به منظور فراهم شدن امکان مشارکت این عزیزان، مهلت ارسال مقالات به مدت 5 روز و تا چهارشنبه 15 آذرماه تمدید شد!

لازم به ذکر است این مهلت به هیچ وجه مجددا تمدید نخواهد شد.


ادامه مطلب ...

 عضویت در کانال تلگرام دبیرخانه
7 آذر 1396

کانال تلگرام کنفرانس فعال است و شما عزیزان می توانید بدون نیاز به مراجعه مکرر به وب سایت کنفرانس، در کوتاهترین زمان از آخرین اخبار و اطلاعیه های دبیرخانه کنفرانس مطلع شوید. همچنین امکان ارتباط با دبیرخانه از طریق ادمین کانال وجود دارد.

برای عضویت در کانال تلگرام ما روی لینک زیر کلیک کرده و یا عبارت @irsport2017 را در نرم افزار تلگرام خود جستجو و سپس کلید Join را بفشارید:

https://t.me/irsport2017


ادامه مطلب ...

 نمایه آنلاین مقالات پذیرفته شده در Academia.edu
13 آبان 1396

کلیه مقالات پذیرفته شده در "چهارمین کنفرانس بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی" در پایگاه علمی Academia.edu به صورت آنلاین نمایه خواهند شد.


ادامه مطلب ...

 انتشار مجموعه مقالات کنفرانس در قالب کتاب
8 آبان 1396

با پیگیری دبیرخانه کنفرانس و به جهت بهره مندی حداکثری پژوهشگران محترم از امتیازات علمی مقالات، مجموعه مقالات کامل کنفرانس در قالب کتاب دارای شابک رسمی و ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منتشر خواهد شد.


ادامه مطلب ...

ورود / ثبت نام
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 شهریور 1396
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 شهریور 1396
آخرین مهلت ثبت نام
23 آذر 1396
آخرین مهلت ارسال مقاله
10 آذر 1396
تاریخ برگزاری
28 آذرماه 1396
حامیان رسانه ای


سامانه مدیریت همایش های انجمن هم اندیشان مبتکر