پنجمین کنفرانس بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی


تماس با دبیرخانه

021-47624440

021-42694010

info@irsport2018.com

تهران - انتهای بزرگراه امام علی (ع)، بلوار ارتش، بلوار شهید مژدی (اوشان)، خیابان پیروز شفیعی، خیابان یاران، یاران سوم

حامیان رسانه ای بین المللی

 پاسخگویی دبیرخانه از طریق ایمیل و تلگرام
30 شهریور 1397

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند، با توجه به اتمام پروسه اجرایی و با گذشت بیش از دو ماه از تاریخ برگزاری، از این پس دبیرخانه کنگره از پاسخگویی تلفنی معذور بوده و سوالات و مشکلات احتمالی فقط از طریق ایمیل و یا اکانت تلگرام @hmiconf بررسی و پیگیری خواهد شد.

ایمیل های دریافتی دبیرخانه به سرعت و در کمترین زمان ممکن پاسخ داده خواهند شد.

ایمیل دبیرخانه:  hmiconf@gmail.com

 


ادامه مطلب ...

 انتشار مقالات در SID.ir
30 شهریور 1397

به اطلاع پژوهشگران گرامی شرکت کننده در کنفرانس می رساند، مقالات ارسالی برای پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی در وبگاه SID.ir منتشر شده اند.


ادامه مطلب ...

 ارسال پستی مدارک شرکت کنندگان کنفرانس
8 مرداد 1397

به اطلاع پژوهشگران محترم شرکت کننده در «پنجمین کنفرانس بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی» می رساند مدارک عزیزانی که در موعد مقرر اقدام به تکمیل ثبت نام خود کرده بودند از طریق پست به آدرس ایشان ارسال شده است.


ادامه مطلب ...

 آخرین مهلت نمایه آنلاین مقالات در پایگاه SID.ir
4 مرداد 1397

عزیزانی که تاکنون نسبت به پرداخت هزینه مربوطه اقدام نکرده اند، فقط تا روز چهارشنبه 10 مردادماه جهت ثبت سفارش فرصت خواهند داشت.

یادآور می شود، هزینه انتشار هر یک عنوان مقاله در پایگاه SID.ir مبلغ 30 هزارتومان است که می بایست در بخش گزینه های جانبی از پنل کاربری صاحب مقاله انتخاب و از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی سایت پرداخت شود.

این پایگاه متعلق به جهاد دانشگاهی و زیر نظر وزارت علوم بوده و نمایه مقالات اعتبار و امتیازات متعددی برای پژوهشگران خواهد داشت که با توجه به هزینه اندک به همه عزیزان به صورت خاص پیشنهاد می شود نسبت به ثبت درخواست اقدام نمایند.


ادامه مطلب ...

 اطلاعیه مهم پیرامون صدور مدارک کنفرانس
24 تیر 1397

با توجه به آغاز فرآیند صدور گواهی ها و تدوین مجموعه مقالات کنفرانس طی روزهای آینده، لطفا به موارد ذکر شده در ادامه مطلب توجه نموده و در صورت لزوم اصلاحات مورد نیاز را حداکثر تا مورخ چهارشنبه 27 تیرماه اعمال و از طریق پنل کاربری خود ارسال نمایید.

لازم به ذکر است گواهی ها و مدارک کنفرانس حداکثر تا 10 مردادماه از طریق پست به آدرس کلیه پژوهشگران حضوری و غیرحضوری ارسال خواهد شد.


ادامه مطلب ...

تعیین نوع ارائه مقالات
20 تیر 1397

به اطلاع پژوهشگران عزیز می رساند نوع ارائه مقالات پذیرفته شده کنفرانس با نظر کمیته داوران تعیین و ثبت شده است. جهت اطلاع از نوع ارائه انتخاب شده برای مقاله خود به پنل کاربری خود بخش "مقالات من" مراجعه کنید.

ضمنا، پیرو سوالات مکرر عزیزان به اطلاع می رساند، ارائه حضوری مقالاتی که به صورت سخنرانی پذیرفته شده اند، اجباری نیست. گواهی های صادر شده برای شرکت کنندگان حضوری و غیرحضوری تفاوتی نخواهند داشت

همچنین عزیزانی که تمایل به تغییر نوع ارائه مقاله خود دارند، می توانند از طریق آدرس ایمیل دبیرخانه info@irsport2018.com درخواست خود را ارسال و دلایل خود را مطرح نمایند.


ادامه مطلب ...

 اعلام نتایج داوری + مهلت تکمیل ثبت نام
17 تیر 1397

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند نتایج داوری اکثر مقالات ارسالی ثبت شده و نتیجه بقیه مقالات نیز تا روز چهارشنبه اعلام خواهد شد.

عزیزانی که تمایل به شرکت دادن مقاله خود و دریافت مدارک کنفرانس دارند، تا پایان روز جمعه 22 تیرماه مهلت خواهند داشت با مراجعه به پنل کاربری خود بخش "پرداخت هزینه" نسبت به پرداخت هزینه های کنفرانس اقدام نمایند.

همچنین در بخش "گزینه های جانبی" می توانید سایر خدمات قابل ارائه را در صورت لزوم و به اختیار انتخاب کرده، هزینه های مربوطه را پرداخت نمایید.

پژوهشگران عزیزی که تمایل به نمایه مقالات خود در پایگاه اطلاعات علمی جهاددانشگاهی SID.ir دارند، لازم است حتما در بخش گزینه های جانبی پنل کاربری، درخواست خود را ثبت نمایند.


ادامه مطلب ...

 تمدید مهلت ارسال مقالات تا جمعه 15 تیرماه
10 تیر 1397

به درخواست برخی پژوهشگران گرامی و به منظور فراهم شدن امکان مشارکت این عزیزان، مهلت ارسال مقالات به مدت 5 روز و تا جمعه 15 تیرماه تمدید شد!

همچنین در پاسخ به سوالات متعدد عزیزان، لازم به ذکر است که در هنگام ارسال مقالات نیازی به پرداخت هزینه نیست و هزینه ثبت نام پس از داوری و در صورت پذیرش مقاله می بایست واریز شود.


ادامه مطلب ...

 نمایه آنلاین مقالات پذیرفته شده در Academia.edu
9 تیر 1397

کلیه مقالات پذیرفته شده در "پنجمین کنفرانس بین المللی علوم ورزشی" در پایگاه علمی Academia.edu به صورت آنلاین نمایه خواهند شد.


ادامه مطلب ...

 معرفی ژورنال های ISI جهت انتشار مقالات
27 خرداد 1397

پیرو اطلاعیه قبلی دبیرخانه کنفرانس، مبنی بر انتشار مقالات برگزیده کنفرانس در ژورنال های معتبر ISI، بدین طریق لیست ژورنال های طرف همکاری جهت اطلاع پژوهشگران ارجمند اعلام می گردد:


ادامه مطلب ...

ورود / ثبت نام
جهت ارسال مقاله و شرکت در همایش ها ، ابتدا باید در سامانه ثبت نام کرده و در همایش مورد نظر خود عضو شوید . سپس به کمک کنترل پنل خود می توانید اقدام به ثبت و ارسال مقاله های خود نمایید.


تاریخ های مهم
تاریخ شروع ثبت نام در همایش
1 اسفند 1396
تاریخ شروع دریافت مقاله در همایش
1 اسفند 1396
آخرین مهلت ثبت نام
10 تیر 1397
آخرین مهلت ارسال مقاله
10 تیر 1397
تاریخ برگزاری
24 تیرماه 1397
حامیان رسانه ای


سامانه مدیریت همایش های انجمن هم اندیشان مبتکر